Objednávka servisu online

Váš požadavek na servis vozidla Renault nebo Dacia nám můžete, prostřednictvím níže uvedeného on-line formuláře, odeslat kdykoliv, 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně. Naši technici Vám na Váš požadavek odpoví v nejbližší pracovní den a dohodnou s Vámi detaily servisního zásahu.

Ve formuláři nezapomeňte, prosím, vyplnit následující údaje:

  • VIN kód vozidla, abychom jej mohli jednoznačně identifikovat. VIN kód naleznete v malém technickém průkazu. Pokud již byl Váš vůz v naší firmě servisován, stačí do pole "Požadavky na servis" uvést SPZ vozidla
  • kontaktní údaje: jméno kontaktní osoby, telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat
  • popis požadavku či závady na vozidle. Při zpětném kontaktu bude s Vámi náš technik požadavek detailněji konzultovat.
  • požadovaný / předpokládaný termín přistavení vozu
  • případný požadavek na poskytnutí náhradního vozidla
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Vaše číslo mobilního telefonu
Pole je povinné
Zadejte VIN vozidla (17 znaků)
Zadejte číselnou hodnotu
Popište požadovaný servisní úkon, např. výměna motorového oleje...
Pole je povinné

Právní podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností AUTOKRUMLOV CZ, s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti AUTOKRUMLOV CZ, s.r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti AUTOKRUMLOV CZ, s.r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost AUTOKRUMLOV CZ, s.r.o. je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
Renault Servis Objednávka servisu online
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios